Kontakt
tel./fax +48 / 71 344 13 00
tel. +48 / 71 341 76 05
e-mail: eurobus@euro-bus.wroc.pl

Berlin-Poczdam-Szprewald (3 dni)

Berlin – Poczdam – Szprewald (3 dni)

 

Świadczenia :
•    przejazd autokarem
•    2 noclegi w hotelach
•    wyżywienie: śniadania i obiadokolcje
•    wieczór szprewaldzki z kolacją
•    opieka – pilota przewodnika
•    ubezpieczenie od Kl i NW 

 

RAMOWY PROGRAM

 

1 dzień
 Wyjazd z Wrocławia o godz. 6.00. Przyjazd do Berlina i zwiedzanie miasta : Aleksanderplatz, dzielnica Nikolavirtel ze starym ratuszem i XII wieczną najstarszą budowlą Nikolaikirche,  Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag, Potsdamer Platz, Europa Center ze szklanym zegarem odmierzającym upływający czas. Po południu obejrzenie Muzeum Pergamonu z najwspanialszą na świecie kolekcją sztuki starożytnej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.  
2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Poczdamu . Zwiedzanie Neues Palais – barokowego pałacu, spacer po parku Sanssouci. Wejście do Cecilienhof (tu w roku 1945 został podpisany Układ Poczdamski). Objazd autokarem Kolonii Alexandrowka i Dzielnicy Holenderskiej. Po południu wyjazd do Cottbus. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień
Po śniadaniu  zwiedzanie zamku księcia Pucklera oraz parku. Po południu przejazd do Lehde. Dwugodzinna wycieczka łodzią kanałami Szprewy. W czasie wycieczki serwowany jest chleb ze smalcem i ogórkiem szprewaldzkim. Zapoznanie się z legendami szprewaldzkimi.  Powitanie chlebem, solą i likierem szprewaldzkim. Wieczór szprewaldzki w restauracji Quappenschaenke w formie bufetu (dziczyzna, drób, ryby, pasztety, alkohol, program folklorystyczny i muzyka do tańca. W nocy wyjazd do kraju. Powrót do Wrocławia nad ranem następnego dnia.
 

 

 

Cena:   800zł

Cena nie zawiera opłat biletów wstępów do zwiedzanych obiektów - 30 Euro

Słowa kluczowe: wyszukiwarka, wycieczki
Biuro Podróży Euro-Bus 50-071 Wrocław pl. Wolności 3 (wejście od pl. Franciszkańskiego)
tel./fax +48 / 71 344 13 00 | tel. +48 / 71 341 76 05 | e-mail: eurobus@euro-bus.wroc.pl
godziny otwarcia biura: poniedziałek – piątek 9.30 – 16.45, sobota i niedziela nieczynne
DIT