Włochy z Capri (10 dni)

PIELGRZYKA DO WŁOCH  

Świadczenia :

* przejazd komfortowym autokarem
* 7 noclegów w hotelach, pokoje 2 os. z łazienkami
* śniadania i obiadokolacje
* udział Kapłana
* opieka pilota-przewodnika
* ubezpieczenie od NW i KL

PROGRAM

1 dzień
Wyjazd z Wrocławia o godz. 20.00. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień
Przyjazd do Wenecji. Przejazd tramwajem wodnym do Placu św. Marka i zwiedzanie: Plac i bazylika św. Marka,  przejście trasą turystyczną przez Ponte Rialto. Msza święta.
Przejazd do Rimini. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu przejazd do Lanciano – miejsca cudu eucharystycznego, gdzie przechowywane są relikwie ciała i krwi Chrystusa. Msza święta. Po południu  przejazd na półwysep Gargano do San Giovanni Rotondo - miasteczka położonego na szlaku pątniczym od VI w. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu pobyt w San Giovanni Rotondo – rodzinnej miejscowości Ojca Pio. Przejazd do  San Angelo i msza święta. Po południu przejazd na drugą stronę Półwyspu Apenińskiego. Zakwaterowanie w hotelu w Sorrento. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień
Po śniadaniu podróż promem na Capri – kilkugodzinny pobyt na malowniczej wyspie , znanej z pięknych widoków, śródziemnej roślinności i wspaniałych rezydencji. Po południu przyjazd do Pompei – Msza święta w bazylice matki Bożej Różańcowej wieczorem  przyjazd do Rzymu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w granicach administracyjnych Rzymu.

6 dzień
Po śniadaniu przejazd do Watykanu na audiencję generalną. Po południu zwiedzanie historycznego centrum :  Koloseum, Forum Romanum, Kapitol,  Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona,  Fontanna di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie. Msza święta w kościele św. Stanisława. Wieczorem powrót do hotelu.  Obiadokolacja i  nocleg.

7 dzień
Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Msza święta w Bazylice św. Piotra w Grotach Watykańskich i nawiedzenie grobu Ojca Świętego. Zwiedzanie Placu i Bazyliki św. Piotra. Po południu zwiedzanie : Bazylika św. Pawła Za Murami, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody i Bazylika Santa Maria Maggiore. Wieczorem przejazd do Rimini. Obiadokolacja i nocleg do hotelu.

8 dzień
Po śniadaniu całodzienny odpoczynek w Rimini. Wieczorem Msza święta w pobliskim kościele. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień
Po śniadaniu. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, historyczne centrum i Piazza dell Erbe. Msza święta Po południu wyjazd do kraju.

10 dzień
Powrót do Wrocławia  w godzinach rannych.

Cena: 1.900 zł

Na wstępy, miejskich przewodników, tramwaj wodny i metro potrzeba ok.100 EURO.

WydrukujDodaj do ulubionych
Słowa kluczowe: Pielgrzymki, Włochy, wyszukiwanie